yesil-mercimek-1000g-ef2-dd.jpg
yesil-mercimek-1000g-ef2-dd.jpg

Yeşil Mercimek 1000g (BayburtOva42)

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺180,00(KDV Dahil)

Bayburtova Yeşil Mercimek 1000 Gr

Bayburtova Yeşil Mercimek sayesinde harika ev yemekleri yapabilirsiniz. Kaliteli bir yeşil mercimek, yemeğinizin lezzetini arttıracaktır.

Tahıl grubunda yeşil mercimek demir ve folik asit bakımından zengindir. Sağlığa birçok faydası olan yeşil mercimek, faydaları pek bilinmese de oldukça sağlıklı gıdalardır.

Pek çok faydaya sahip olması yeşil mercimek tüketim ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Lif bakımından zengin yeşil mercimek şeker hastaları için tavsiye edilen gıdalardandır.

Yeşil mercimek, pek çok kişinin bilmediği faydaları olan bir üründür. Organ onarımı ve düzgün çalışması için gerekli proteinler kas yapısını güçlendirir. Bayburtova Yeşil mercimek , en iyi protein depolarından biri olarak bilinir.

Diyabete iyi gelir. Şeker hastalarının diyetlerine özellikle dikkat etmeleri gerekir. Yeşil mercimek şeker hastalarının beslenmesinde mutlaka bulunması gereken gıdalardan biridir.

Mercimek lifi, kan şekeri seviyelerinin istenilen seviyeye getirilmesine yardımcı olur. Mercimek ülkemiz kültürünün çok önemli bir parçasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR